ניו יורק למתקדמים

חיים, אמנות ואוכל בעיר שלעולם לא מפסיקה

מדריך ניו יורק: שכירת אפניים בזול

| 0 comments

אפניים על גשר ברוקלין

מדריך ניו יורק: איפה אפשר לשכור אפניים בזול? זו שאלה שאני נשאלת מידי פעם, והיות שרכיבה על אפניים היא אחת מהפעילויות החביבות עלי ועל לולה, החלטתי לבדוק את הנושא עבור קוראים המגיעים לעיר לתקופה קצרה המעוניינים להנות מהעיר על גלגלים.

גם למתגוררים בעיר, שכירת אפניים היא צעד הגיוני: למי יש מקום לאכסן כלי רכב בדירה? ניו יורק היא עיר נהדרת לרכיבה על אפניים. זו דרך יעילה להגיע מהר ממקום למקום ללא תשלום, הזדמנות לעשות קצת ספורט, לראות את העיר בפרטי פרטים ומקרוב, לספוג נופים ואנשים. למתחילים, מומלץ לרכב קודם לאורך הנהרות: מסלולי אפניים מאפשרים לרכב ללא צורך להתמודד עם תנועת מכוניות, רמזורים, וכולי. למתקדמים יותר, כמעט בכל השדרות מצויים מסלולים מיוחדים לרוכבי אפניים, ובצמתים ישנם גם רמזורים המיועדים להם. רק סעו בזהירות!

רכיבה על אפניים בניו יורק

הנה מקומות המשכירים אפניים בזול ברחבי העיר:

Bike and Roll, Manhattan and Brooklyn, 212.260-0400

רשת המשכירה אפניים ב-11 מקומות ברחבי העיר. מגוון חבילות ומחירים הנעים בין $8-20 לשעה או $25-109 ליום, כולל קסדות. אפשרות להוסיף מושב לילד באחורי האפניים, ולקבל את האפניים בסניף אחד ולהחזיר בסניף אחר. ב-$50 ליום אפשר לשכור אפניים ליום שלם ולקבל הנחות במוזיאונים שונים ברחבי העיר.

Master Bike Shop NYC, 265 W. 72nd St. (between Broadway & West End Ave.), 212. 580-2355

חנות אפניים הנפתחת בשבת מוקדם בבוקר, המהווה פתרון מעולה להורים לילדים האוהבים לקום מוקדם. מחירים סבירים: $20 לארבע שעות, $30 לשמונה שעות, ו-$40 ליממה מלאה. מנעול וקסדה עולים $5 נוספים כל אחד.

Metro Bicycle – Manhattan

שבע חנויות ברחבי מנהטן בהן אפשר לשכור אפניים ב-$9 לשעה או $45 ליום.

My Bike Heaven, Upper East Side, 348 East 62nd St. (between 1-2nd aves). 212.230-1919

חנות זו מציעה את המחיר הנמוך ביותר לפי שעה: $6. אפשר גם לשכור אפניים ליום ב-$30.

New York Waterfront Bike Shop, West Village, 391 West St. between Christopher and 10th Street. 212.414-BIKE

חנות הממוקמת לאורך הנהר כך שאין צורך להתמודד עם רכיבה בתוך העיר ועם תנועת המכוניות. אפשר לעבור את הכביש ולנחות מיד במסלול אופניים מיוחד ומקסים המקיף את מנהטן לאורך מדשאות ומים. המחירים כוללים מפה מיוחדת לרוכבי אפניים, קסדה, מנעול וסל. המחירים מתחילים מ-$10 לשעה הראשונה, $5 לשעה שנייה, ו-$2.50 לכל שעה נוספת. יום שלם עולה $32.

Related posts:

השאירו תגובה

%d bloggers like this: