ניו יורק למתקדמים

חיים, אמנות ואוכל בעיר שלעולם לא מפסיקה

מדריך ניו יורק חוזר! ושוק החקלאים הנפלא של ניו יורק

| 0 comments

מצרכים משוק החקלאים ביוניון סקוור
אנו שוב כאן שמחות לכתוב מחדש על חיינו בבלוג, על חוויותינו בחיים, באמנות ובאוכל בניו יורק – שמחות לחזור לבלוג ולחזור לעירנו האהובה ניו יורק לאחר קיץ ארוך ומלא הרפתקאות מחוץ לעיר!

אחד המקומות הכי מקסימים של ניו יורק בסתיו הוא שוק החקלאים ביוניון סקוור. אנו מנסים לעבור בו לפחות פעם או פעמיים בשבוע, ולהצטייד  במצרכים סופר-טריים ועונתיים: ירקות, פירות, ביצים, עוף דגים ובשר , מאפים, לחמים טריים וריבות, פרחים, דבש, ועשבי תיבול.

דוכנים רבים מציעים מצרכים אורגניים ונטולי כימיקלים ותרופות. אחרים מציעים מצרכים שהם פשוט טריים יותר מכל מה שאפשר למצוא בחנויות הרגילות ובחנויות הטבע של ניו יורק. תפוחים ופירות יער ישר מהעץ, שלל חסות ועלים בכל גווני הירוק והאדום טריים, מבהיקים ופריכים, פטריות יער, בשר בקר מפרות שמנמנות שגדלו באושר על דיאטה בריאה של עשב טרי ותירס מחוץ לכלובים וללא כימיקלים…  בסוף השבוע האחרון צלינו על הגריל סטייקים ענקיים ומדהימים מבקר אורגני, כרובית, ברוקולי, וקישואים, סלט עגבניות נפלא, וסורבה אוכמניות מעשה בית. עגבניות בשוק החקלאים ביוניון סקוור

ועוד בונוס: הנוף האנושי בשוק הניו יורקי צבעוני ומרתק לפחות כמו המצרכים! המוני האנשים שבאים לצבוט, לחפור ולהריח את המוצרים כוללים בשלנים ביתיים, שפים מקצועיים מהמסעדות המעולות והנחשבות ביותר  בעיר, ילדים שאוהבים לשתות סיידר תפוחים ולאכול מאפים טריים בסיום יום הלימודים, וסבתות שבאות לקנות ירקות ועוף טרי למרק. אמנים, סלבריטים, אנשים הלבושים בכל סוגי האפנות והטעמים… לא כולם מודעים לערך התזונתי המשופר של המצרכים בשוק, אבל ללא ספק כולם נהנים מהטעמים והריחות הטריים שעולים מכל דוכן ומכל המאכלים. נעים גם לפגוש את החקלאים עצמם שיכולים לספר מה צפוי להיות בעונה בשבועות הקרובים ולשמש השראה למתכונים ואופנים שונים בהם ניתן להשתמש במצרכים.

Union Square Green Market

Open on Mondays, Wednesdays, Fridays, and Saturdays 8am-6pm
פלפלים בשוק החקלאים בניו יורק

Related posts:

השאירו תגובה

%d bloggers like this: