ניו יורק למתקדמים

חיים, אמנות ואוכל בעיר שלעולם לא מפסיקה

ישראלים בניו יורק אוהבים לקנות ולצלם: מצלמת הכיס החדשה הטובה ביותר בשוק

| 0 comments

 

קניות צילומים ניו יורק

אם אתם מגיעים לביקור בעיר ניו יורק אין ספק שתרצו לצלם את העיר ואת כל חוויותיכם. ישראלים בניו יורק מאד אוהבים לעשות קניות ולצלם את העיר, שממש נולדה כדי להצטלם! מצלמה חדשה יצאה לשוק, אידאלית לכל שימוש, אך במיוחד למטיילים ישראלים בניו יורק: קלה, קטנה, בעלת איכות צילום מדהימה. מושלם לטיול בעירנו הפוטוגנית, ניו יורק.

חברת סוני הוציאה לשוק לפני כחודשיים את המצלמה הקטנטנה שבתמונה, המוציאה תמונות באיכות מדהימה שכמותן לא ראינו עד עכשיו. המצלמה מכילה “סנסור” גדול כמעט פי שלושממצלמות הכיס הטובות ביותר בשוק, מה שאומר שהתמונות פחות גרעיניות גם בתנאי תאורה נמוכים, בעלות עומק צבע גבוה יותר וכמובן חדות מדהימה. המצלמה מצליחה גם ליצור בקלות רקעים מטושטשים תוך כדי שמירה על נושא הצילום בחדות עילאית – כמו בתמונות מקצועיות. זוהי תכונה נדירה ביותר במצלמות כיס.  בנוסף – העדשה מיוצרת על ידי יצרן העדשות הטוב ביותר בעולם – קארל זייס. בקיצור: זוהי מצלמה קלה לשימוש ולסחיבה, המייצרת תמונות מדהימות, עם כמות פרטים לא הגיונית, צבעים חיים ונאמנים למציאות, יכולת לצלם   !10 תמונות בשניה (תכונה מצויינת לתיעוד קצבה המהיר של עיר החולפת במהירות מול עינינו כמו ניו יורק), יכולת לצילומי מאקרו מוקרבים מצמררים. מצלמות גדולות רגילות ויקרות בהרבה לא יכולות להגיע לאיכויות כאלו

אחד הגורמים לפיתוח מצלמה מופלאה שכזו הוא ששוק מצלמות הכיס נמצא בתחרות רצינית עם מצלמות הטלפונים, ובעיקר עם האייפון. כולם מצלמים ללא הפסקה במקום שטוף במודעות עצמית גבוהה כמו ניו יורק, אולם הטלפון מניב תוצאות בינוניות בלבד. כתוצאה מכך, יצרני המצלמות התחילו להכפיל את מאמציהם באזורים בהם מצלמות הטלפון לא יכולות להתחרות בהם, כמו למשל עדשות זום, רזולוציה גבוהה, איכות תמונה גבוהה יותר, וכו’. זו הסיבה שלמרות שמכירות מצלמות הכיס נמצאות בירידה תלולה, מכירות מצלמות האיכות הגבוהה עולות בהתמד.

המחיר: $650. מחיר מתאים לעיר כמו ניו יורק!

הוספנו לרשימת הבקשות שלנו!

לקניית המצלמה לחצו כאן:

Related posts:

השאירו תגובה

%d bloggers like this: