ניו יורק למתקדמים

חיים, אמנות ואוכל בעיר שלעולם לא מפסיקה

אטרקציות בניו יורק: פארק גשר ברוקלין

| 0 comments

לצאת מתוך מנהטן לטיול: פארק גשר ברוקלין

…אם אתם חושקים ברעיון של אטרקציות בניו יורק, ולצאת מתוך מנהטן לטיול של כמה שעות, לחוות אזור חדש חי ותוסס ומקסים

מתחת לגשר ברוקלין מתחבא פארק מקסים, עם קרוסלת סוסים עתיקהמסעדה יוקרתיתֿ בעלת נוף מדהים הצופה לקו השמיים של מנהטן – אחת מאטרקציות בניו יורק הכי מרשימות, דוכני אוכל נהדרים שבהם אפשר לקנות גלידה איכותית, אוכל מקסיקני, לובסטר רולס, ומקרוני וגבינה טעימים להפליא.

חלק גדול מהחוויה היא היציאה ממנהטן, הטיול וההגעה לפארק: לוקחים מעבורת מרציף 6 שליד הסאות’ סטריט סיפורט, או את מונית המים של ניו יורק.

מפה אינטראקטיבית זו מראה את כל הפעילויות בפארק.

יצאנו משכונת צ’לסי על האפניים, רכבנו לאורך הנהר דרומה, הקפנו את כל הצד הדרומי של מנהטן, והגענו לצד המזרחי שם תפסנו את המעבורת. הגענו לפארק לאחר כ-20 דקות של שיט נעים, קנינו גביע גלידה, ופנינו לקרוסלה המקסימה:

לצאת מתוך מנהטן לטיול: קרוסלת ג'יין

הפארק כולל רשימה ענפה של אטרקציות בניו יורק הכוללים אזורים נרחבים של מדשאות, בניינים מעניינים, מעבורת שעליה מתרחשים קונצרטים קאמריים באופן קבוע, מגרשי טניס, גני משחקים לילדים, אזור לשיט בסירות קאיאק, ובימי ראשון שוק האוכל המפורסם “סמורגסבורג” במפעל הטבק הישן, עם מעל ל-75 דוכני אוכל מעניינים – מגריל קוריאני, דרך סנדביצים מקסיקניים בעלי עשר שכבות, ועד מרשמלוס בטעם קרדמון.

לצאת מתוך מנהטן לטיול: דוכני אוכל נהדרים מתחת לגשר ברוקלין

אם לוקחים את מונית המים של ניו יורק, כרטיס הנסיעה בה מאפשר ירידה וחזרה למונית ונסיעה של כל היום בין התחנות השונות שבהן המונית עוצרת שכולן אטרקציות בניו יורק, כולל רחוב 42 וטיימס סקוור, רחוב כריסטופר והווסט וילג’, ועצירה ליד פסל החירות כדי להצטלם.

לצאת מתוך מנהטן לטיול: מונית המים של ניו יורק

טיול של יום בניו יורק – מקסים ומומלץ!

עוד בנושא:

וידאו של הקרוסלה

לצאת מתוך מנהטן לטיול: וידאו קרוסלת ג'יין

ספר על השכונות, הרחובות, הגנים והגשרים של ברוקלין

פוסטר נדבק לקיר של נוף מנהטן מכיוון גשר ברוקלין


צילומים היסטוריים של גשר ברוקלין

סיפור בלשי המתרחש בברוקלין

Related posts:

השאירו תגובה

%d bloggers like this: